Türkiye’nin en çok okunan gazetelerinden biri olan Hürriyet’in İnsan Kaynakları ekinde bu haberi görünce Türkiye’de büyüyen bir insan olarak hep duyduğumuz bir geyik aklima geldi. 🙂 “Buralarda arsaları zamanında bedava veriyorlarmış da, deden almamış. Yoksa şimdiye zengindik.” …

Selcan Güleryüz ömrüm boyunca saygımdan ödün vermeyeceğim bir kadın, bir anne, bir eş, bir kız çocuğu.. Başta inanmayarak başladığı LR’ın bugün dünya – Türkiye birincisi. Bu işe harcadığı emek tartışmasız çok çok fazla. Yaşadığımız ülkede nice emeğinin karşılığını alamayan insan var. Bu bile bu işin ne kadar doğru bir iş olduğunu gösteriyor bence 🙂

Herşeyden once bugün bu kadar çok insanın bilgi edinmeye çalıştığı, araştırdığı ve katıldığı bir işe ne kadar doğru zamanda başladığımı gördükçe gururlanıyorum. Korkmadığım, kendime inanıp bu işe girdiğim için her geçen gün daha çok seviniyorum. Kazandığım paranın bir gün bu haberde bahsedilen rakamlara ulaşacak olması bir tarafa “bunu ben başardım” demek bile en büyük doyum.

Sizi bu network ağına girmekten alıkoyan, gözünüzü korkutan, bazı geçmiş deneyimleriniz, ağzınızın yandığını söylediğiniz bazı firmalar var. Sizce neden onca network firması arasında sadece #LR iki tam sayfa gazete haberi ile karşımızda?

Bir kez daha düşünün derim..

Duygu Yaran

Ege Üniversite'sinden 2005 senesinden mezun oldum. Kariyerime bir kozmetik firmasında başladım. Bir süre sonra bölge sorumluluğuna yükseldim. 2015'de tesadüfler sonucu başladığım LR Health & Beauty Türkiye'de, 2017 itibarıyla Gümüş Organizasyon lideriyim. Emeklerimi en güzel şekilde ödüllendiren, büyük bir ailenin parçası olduğumu hissettiren LR'da çalışmaktan gurur ve mutluluk duyuyorum. Ege'nin incisi İzmir'de oğlumla yaşıyorum. Alp adında dünyalar tatlısı bir oğlum var.