LR Zeitgard 2 cihazı yüksek Alman teknolojisiyle üretilmiş bir kırışık giderme aleti. Tabiri caizse yüzünüze ütüleme yapıyor. Sıcaklık etkisiyle kremlerin dermise kadar inerek collegenlerin yeniden aktifleşmesini sağlayıp, soğuk ayarıyla da o etkiyi oraya kitliyor. Ömür boyu kullanabileceğiniz, evde tek başınıza cilt bakımınızı yapabileceğiniz bir cihaz…

Aşağıdaki fotoğraflarla Ocak 2017’de Salihli’de yaptığımız LR toplantısında da gerçekleştirdiğimiz Zeitgard 2 uygulamasının sonuçlarıyla sizleri baş başa bırakıyorum. Kadın ve erkek ciltleri üzerinde denediğimiz Zeitgard 2’nin sadece bir kere uygulanmasıyla elde ettiğimiz sonuçlar sanırım herşeyi açıkça anlatıyor.

Güzellik uzmanlarına ya da güzellik salonlarına değişik kırışık tedavileri için avuç dolusu para dökmektense, evinizin rahatlığında kendi başınıza dilediğiniz zaman uygulayabileceğiniz LR Zeitgard 2’yi kullanın. LR Zeitgard 2 cihazını sadece LR bağımsız iş ortakları vasıtasıyla satın alabilirsiniz. Zeitgard 2 hakkında daha çok bilgi almak ya da bu harika aleti satın almak için benimle websitemin iletişim sayfasından bağlantı kurabilirsiniz.

Duygu Yaran

Ege Üniversite'sinden 2005 senesinden mezun oldum. Kariyerime bir kozmetik firmasında başladım. Bir süre sonra bölge sorumluluğuna yükseldim. 2015'de tesadüfler sonucu başladığım LR Health & Beauty Türkiye'de, 2017 itibarıyla Gümüş Organizasyon lideriyim. Emeklerimi en güzel şekilde ödüllendiren, büyük bir ailenin parçası olduğumu hissettiren LR'da çalışmaktan gurur ve mutluluk duyuyorum. Ege'nin incisi İzmir'de oğlumla yaşıyorum. Alp adında dünyalar tatlısı bir oğlum var.