LR Health & Beauty

LR Takımıma Katılın!

Nasıl İş Ortağı Olacağım?

Merhaba,

Hayatınızı değiştirecek bir adım atmaya karar verdiğiniz için tebrik ederim. Ben Duygu Yaran, Türkiye’deki binlerce bağımsız iş ortaklarından biri olarak size “aramıza hoşgeldiniz!” diyorum.

LR’a üye olmak için uzun prosedürler ya da bekleme süreleri yok. 18 yaşını dolduran, hayatında maddi, manevi pozitif anlamda değişiklikler yapmak isteyen herkes üye olabilir. LR’a katılım için direkt şirkete başvurmuyorsunuz. Bir sponsorunuz olması gerekiyor.

LR ürünlerini kullanmak, mevcut işinizin yanısıra ek gelir elde etmek ya da yepyeni bir kariyer fırsatını yakalamak istiyor olabilirsiniz. Sebebiniz ne olursa olsun, bu yolda size yardımcı olacak sponsorunuz olmaktan mutluluk duyacağım. Bana ulaşmak için lütfen İletişim sayfamı ziyaret edin.

Duygu Yaran
LR Gümüş Organizasyon Lideri

Neden LR?

LR’a üye olmak için sebebiniz çok

 • Alış fiyatı üzerinden %40 net kar
 • Finansal özgürlüğünü kazanma şansı
 • Ekibinizin satışlarından gelir elde etme imkanı
 • Üyelik ücreti yok
 • Aylık kota yok
 • Çalışma saatlerini özgürce belirlemek
 • Ürünleri indirimli olarak kullanma imkanı
 • Miras bırakma hakkıyla sevdiklerinin geleceğini garantiye almak
 • Ücretsiz, bireysel, hedefe odaklı eğitimler
 • Rüya gibi seyahatlere ve galalara katılma imkanı
 • Şirket arabası olarak Opel Corsa, Mercedes ve Porsche kullanma şansı

LR Kariyer Basamakları

LR ile bağımsız iş ortaklığından yıldız başkanlığa uzanan çok keyifli ve ödüllerle dolu bir kariyer yolculuğunuz olacak. LR Bağımsız iş ortağından başlayarak sırasıyla junior manager, manager, junior takım lideri, takım lideri, organizasyon lideri, bronz organizasyon lideri, gümüş organizasyon lideri, altın organizasyon lideri, platin organizasyon lideri, başkan yardımcısı, başkan ve en sonunda yıldız başkana ulaşan bir yolculuk bu… Geleneksel şirketlere kıyasla, azimle çalışan, emek sarf eden herkesin kesinlikle ve kesinlikle yükseldiği ve daha iyi noktalara geldiği bir kariyer yapılandırması var LR’da…

LR Üyelik Avantajları

LR ile başarı yolunda, düzenli gelir kazanma fırsatının yanısıra, Mercedes ve Porsche gibi kaliteli araç seçenekleri, sürprizlerle dolu seyahatler, şık mekanlarda gala etkinlikleri, ürün bilgilerinizi geliştireceğiniz eğitim kampları ve yüksek Alman kalite standartlarıyla üretilmiş LR ürünlerini indirimli fiyatlarla kullanabilmek gibi avantajlar sizleri bekleyecek.

Merhaba!

Ege Üniversite'sinden 2005 senesinden mezun oldum. Kariyerime bir kozmetik firmasında başladım. Bir süre sonra bölge sorumluluğuna yükseldim. 2015'de tesadüfler sonucu başladığım LR Health & Beauty Türkiye'de, 2017 itibarıyla Gümüş Organizasyon lideriyim. Emeklerimi en güzel şekilde ödüllendiren, büyük bir ailenin parçası olduğumu hissettiren LR'da çalışmaktan gurur ve mutluluk duyuyorum. Ege'nin incisi İzmir'de yaşıyorum. Alp adında dünyalar tatlısı bir oğlum var.

Toplantı Takvimi

<< Tem 2019 >>
PSÇPCCP
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4