Doğduğumuz andan itibaren hep şartlanmalar yönünde yaşadık ve yaşamaya devam ediyoruz. Hayata hep bizi şartlandırdııkları gibi hazırlandık; öyle değil mi? Babası kısa; fazla uzun olmaz; dayısı gibi akıllı; ablası gibi tembel; genetiğimizi ve hormonlarımızı bile şartlandırmaktan geri durmuyoruz. Çok çalış; hatta daha çok çalış; hatta ve hatta durmadan çalış ki para kazabilesin! Başka türlü olmaz! Tüm bunları sayısız örneklerle çoğaltmak mümkün tabiki… Peki ya böyle olmasaydı? Ya tüm bı şartlanmalar olmasaydı? Beynimizi kısa olmak için kodlamasaydık; dayımızdan çok daha zeki olunabileceği bilinseydi; çok çalışmakla az kazanmayı öğrenmek yerine, akıllı çalışmakla zengin olunabileceğini bilseydik; çok daha farklı olmaz mıydı? Ve tabiki neden sürekli bu limitler dahilinde yaşıyoruz?

KALDIRAÇ KANUNU! Zengin olmak ve çok daha konforlu bir hayat yaşamak istiyorsak; sadece bizim çalıştığımız bir düzen yeterli değildir. Çalışmadığınız zamanda da para kazanabiliyorsanız; işte o zaman zengin olabilirsiniz. İşte çok çalışmak yerine akıllı çalışmak kavramını kullanmamın sebebi de budur! Bunu da en güzel gerçekleştirebileceğimiz iş Network Marketing’tir. Güzel ve dinamik bir ekip kurarsınız daha sonra onlar da ekiplerini kurar; ve sonuçta bir bakarsınız; hiç tanımadığınız insanlar satış yapıyordur ve siz de tüm kollardan kazanç sağlıyorsunuzdur.

Network Marketing’e hayır dediğiniz zaman bu sektörden para kazanma ihtimalimiz sıfırdır. Peki şartlanmalardan bir an için sıyrılsak; evet deyip küçük bir şans versek; sosyal medyada serçe parmağımızın fotoğrafına bile yüzün üzerinde beğeni yapan arkadaş grubumuzdan sadece dört kişiye bu işi anlatsak; ve tabiki onların da dörder kişiye anlatmasını sağlasak; bambaşka bir kazanç kapısını ardına kadar açmış olmaz mıyız?

Bir düşünün;

Sevgiler,

TL

VOLUME 2: Eveeett!!… Düşündük taşındık ve network yapmaya karar verdik!!… Peki nerede hangi şirkette yapalım??… Öyle bir yerde yapalım ki; en başta insana değer verilsin; öyle bir yerde yapalım ki sırtından para kazanmanın değil, el ele para kazanmanın amaç edildiği bir şirket olsun; kazancı yüksek ve sınırsız olsun; en iyi arabaların verildiği, en güzel tatiller ile ödüllendirilen; ürünlerinin çok kaliteli olduğu; geri hizmetinin güçlü olduğu; başarmış insanların şehir efsanesi değil de dokunulabilexeğiniz gerçek kişiler olan bir şirket olsun; uluslararası olan, global bir şirket olsun; daha ilk ayınızde biraz kıvılcım gösterdiniz diye kaliteli bir saati size hediye eden bir şirket olsun; olsun da olsun!!…

O zaman şirketin adı LR olsun!!…

Ben daha ilk ayımda hızlı başlangıç hediyesi olan saatimi kazandım; 7000 pw yaptım; 12000 pw ye verilen Mercedes A180 sinyal vermeye başladı bile!!… Hedeflerim çok yüksek ve hepsi LR da ulaşılabilinir hedefler!!… Beraber geçirdiğimiz kısa zaman diliminde, beni hiç yanlız bırakmayan sevgili Duygu Şentürk ve Mehmet Hosgor e gönülden teşekkür ediyorum!!… Eee güzel insanlar kopyalarını buluyor!!…

Sevgiyle Kalın;
LR ile çok para kazanın…

Volkan Üçer
LR Junior Manager

Duygu Yaran

Ege Üniversite'sinden 2005 senesinden mezun oldum. Kariyerime bir kozmetik firmasında başladım. Bir süre sonra bölge sorumluluğuna yükseldim. 2015'de tesadüfler sonucu başladığım LR Health & Beauty Türkiye'de, 2017 itibarıyla Gümüş Organizasyon lideriyim. Emeklerimi en güzel şekilde ödüllendiren, büyük bir ailenin parçası olduğumu hissettiren LR'da çalışmaktan gurur ve mutluluk duyuyorum. Ege'nin incisi İzmir'de oğlumla yaşıyorum. Alp adında dünyalar tatlısı bir oğlum var.