“Yaşamak cesurların hakkıdır…” demiş biri..

“Şartlar, hayal kurarken bile cesur olmamıza izin vermiyor ki” diyebilirsiniz.
Bende size şunu sorarım; Hayalleriniz için bugüne kadar ne yaptınız? Ne kadar konfor alanınızdan çıkıp, gerçekten emek verdiniz?

Zaman akıyor… Hem de o kadar hızlı akıyor ki çoğu zaman bedenimiz ve ruhumuz birarada olamayabiliyor.. Hayatın koşuşturmacasında kendimizi de ruhumuzu da unutuyoruz.. Hayatta herşey denge.. “Denge” de kalabildiğin sürece mutlusun, varsın..

Sevdiğim koyda, son akşamüstümde bu satırları yazarken kendimle gurur duyuyorum. Çünkü bundan yaklaşık 3 yıl önce çıktığım bu yolda bana bu yaşayacağım süreçleri anlatmadı. Ben ve liderlerim yaşayarak, deneyimleyerek geldik bu “AN”a.

Bu izin tarihini ben istedim diye seçtim. Kendime doğum günüm hediyemdi. Oğlumla vakit geçirdim, tiyatroda o dans ederken, şarkı söylerken ona eşlik ettim. Öğle uykusunda ona sarılarak uyudum. Küçüklüğümden beri çok istediğim bir şeyi oğlum için yaptım.. Onu yunuslarla tanıştırdım, kendi elleriyle onları besledi.. Kendimi dinledim.. Saatlerce şezlongta boş boş oturdum.. Denizi izledim, kokusunu içime çektim. Gözümü kapadım ve “iyi ki ” dedim. Hayatımda “iyi ki” dediğim o kadar çok şeyim var ki.. İyisiyle, kötüsüyle hepsi benim deneyimim.. Ruhum huzurlu.. Sanırım en önemlisi de bu..

Dün, her ay yayınlanan Türkiye sıralamalarında yer aldığı birçok başarımızın kutlandığı LR Health & Beauty’nin
“Mayıs News” yayınlandı. Bir önceki ay Türkiye sıralamasında 8. sırada yerimizi almıştık. Mayıs ayında 7. sırada yerimizi almışız. 💪🤗❤

Bana bir iş söyleyin her ay kendinizi geliştirebileceğiniz.. Kendi kendinize zam yapabilme özgürlüğünüzün olduğu.. Kendinize istediğiniz zamanı yaratabileceğiniz..

Bugün emekli olabilirim.. O imkanım var.. Hiçbirşey oğlumdan daha değerli değil. Mutluyum çünkü başarılı bir şirketi oğluma miras bırakma hakkına sahibim.. Üstelik onun gibi bir evlada..

Alp için.. İpek için.. Atabulut için.. Ata için.. Dora için.. Mekselina için.. Toprak için.. Yağız için.. Ateş için.. Merve için.. Burak için.. adını bilmediğim daha birçok çocuğum için çalışmaya devam edeceğim.
Ve biz ekibimle liderlerimizin izinden giderek Dünya listelerini sallamaya geliyoruz. ✌

Şimdi bu söylediklerime inanmıyorsun ya, ağzımla kuş tutsam sana yine bana inanmayacaksın. İnanç senin içinde.. Ama o da bu işin içine girmeden, yanımızda yürümeden, sana eşlik etmemize izin vermeden kendini göstermeyecek sana..
Sana son bir sorum var.. Sonra susuyorum 🤐

KAYBEDECEK NEYİN VAR?!

Yaşam hedeflerinizi konuşmak ve LR Üyelik için bana websitemin iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Duygu Yaran

Ege Üniversite'sinden 2005 senesinden mezun oldum. Kariyerime bir kozmetik firmasında başladım. Bir süre sonra bölge sorumluluğuna yükseldim. 2015'de tesadüfler sonucu başladığım LR Health & Beauty Türkiye'de, 2017 itibarıyla Gümüş Organizasyon lideriyim. Emeklerimi en güzel şekilde ödüllendiren, büyük bir ailenin parçası olduğumu hissettiren LR'da çalışmaktan gurur ve mutluluk duyuyorum. Ege'nin incisi İzmir'de oğlumla yaşıyorum. Alp adında dünyalar tatlısı bir oğlum var.