Bir sonbahar günü yine herzaman ki gibi dükkanda otururken Duygu geldi… Waffle siparişi yine aynı idi … Çilek, muz, çakıltaşı… :))

Sohbet bu sefer farklıydı. O gün ; hayatımda bir çok şeyin değiştiğini o an farketmemiş olsamda aslında benim için milat niteliğinde bir gündü… Alpella nın egzamaları ile başlayan sohbet, LR üyeliğim ile son buldu… Masadan kalktığımda “Beni kandırıyor mu acaba?” diye aklımdan geçmedi değil 🙂 … Olayı katalogçuluk olarak algıladığım için, kendime gelene kadar geçen süreç zarfındaki heba olan bir yılıma hala yanarım… :(Neyyseee…. Bu bir boyunca elbette ki uzaktan uzağa Duygu’yu takip ettim ancak bir telefon açıpta sormadım bile… Tam da bu merakı yaşıyorken yine birgün bizi buluşturan çilek, muz, çakıltaşı…

İçeri girer girmez ilk sorum şu oldu: “ Eee arkadaşım, tamam ürünler herşey güzel biliyorum, araba verdiler o da tamam, peki bu kadar çalışmanı görüyorum ne kazanıyorsun sen?”

Bana prim ekstresini gösterdi. Aslında ek gelir olarak gördüğüm bu iş için bana göre muazzam bir rakamdı… O an gerçek başlangıç tarihim oldu.

Hani hayalleriniz vardır… Hep hayaldir, erişilemezdir. Sadece gözlerini kapatıp düşlersin. Gerçek dünyaya döndüğünde için burkulur. O an bunların gerçek olabileceğini anladığım andır. O an gerçek dünyada  da gerçek düşler kurabileceğimi farkettiğim andır.

İşte “LR senin için ne demek?” derseniz… Mutluluk, yeni insanlar ve o insanların hayatlarına dokunmak, bunları paylaşmak ve buna vesile olmak…

Kolay mıydı?

Tabii ki kolay değildi. Bunalmadım mı ? Evet bunaldığım zamanlar oldu. Ancak her seferinde kafamı kaldırıp ileri baktığımda hep şunu düşündüm : NEDEN BAŞLADIM?

O zaman bu yolda yürümeye devam… Hiç durmadan, yılmadan, yorulmadan…

BİR GÜN EKİBİM İLE BERABER VARABİLECEĞİMİZ EN ÜST NOKTAYA KADAR DURMAK YOK…

Liderim, Duygu Yaran bu yolda bana ilk bilgileri verip, acemiliğimde elimden tutup, bana yardımcı olduğun için sonsuz teşekkürler…

Müberra Akyüz
LR Organizasyon Lideri

Duygu Yaran

Ege Üniversite'sinden 2005 senesinden mezun oldum. Kariyerime bir kozmetik firmasında başladım. Bir süre sonra bölge sorumluluğuna yükseldim. 2015'de tesadüfler sonucu başladığım LR Health & Beauty Türkiye'de, 2017 itibarıyla Gümüş Organizasyon lideriyim. Emeklerimi en güzel şekilde ödüllendiren, büyük bir ailenin parçası olduğumu hissettiren LR'da çalışmaktan gurur ve mutluluk duyuyorum. Ege'nin incisi İzmir'de oğlumla yaşıyorum. Alp adında dünyalar tatlısı bir oğlum var.