Başarı Hikayeleri

Özben Hıdır Temellioglu

Onunla ilk temasımız eşimin muayenehanesinde olmuştu. O oğlu Ata’yı kucağına almış, haftalık kilo kontrolüne getirmiş, bense karnı burnunda pıtı pıtı ortalıkta dolaşıyordum.

LR iş ortaklığımdan 1 ay sonra filan bir gün telefonum çaldı. “Ben Özben, LR’a üye olmak istiyorum ama benden aktif olarak yapmamı beklemeyin” dedi. Ben tabii şok. O an için bana kullandığı markaları söylediğinde, ben de aynı markaları kullanıyordum 1-1,5 ay öncesine kadar. Şimdi LR dünyasının içerisindeydim. Açık açık bana işi yapmayacağını ve sadece evde aloe vera içerikli ürün gruplarını kullanmak istediği için iş ortağı olmak istediğini söylediğinde, saygı duydum. Çünkü bu konuda ne benim bir zorlamam ne de firmanın bir zorlaması vardı.

Ve Özbenin üyeliğini gerçekleştirdik.

İş olarak yapmayacağını söyleyen ilk liderim ilk 3 ay firmada top sponsor seçilerek hem beni, hem de kendini fazlasıyla şaşırttı 🙂

Bazen kendimize bile o kadar ön yargılı oluyoruz ki. Sanırım en başta kendimize dair ön yargılarımızı kaldırmamız gerekiyor. Özben de bunlara en güzel örnek.

Bahar Bazıyar

Gerçekten istediğinde başarabileceğini biliyordum. 🙂 Çünkü o, Alp’im ana rahmine düştüğünden beri yanımda olan, her ultrasonda yanıbaşımda duran sevgili arkadaşım ve hatta düğündaşım 🙂

Bahar LR’a çok önceden üye olmuştu. Uzunca bir süre fırsat bularak herhangi bir faaliyet göstermediği için üyeliği neredeyse pasife düşecekti ki, birden karar vererek “ben başlıyorum” dedi. İlk ayı itibariyle kendi hayatında da başkalarının hayatında da mucizeler yaratmaya başladı.

O bir anne… O bir eş… O bir evlat… O bir teyze… O, tuttuğunu koparan, hayallerinden asla vazgeçmeyen, küllerinden yeniden doğmasını bilen, güçlü bir kadın.

Yolumuz belli… Ve biz bu yolda el ele, hep birlikte yürüyeceğiz. Yanıbaşımızda mirasçılarımız oğullarımız ile birlikte…

Müberra Akyüz

Sarı şekerim… Eşiniz, sevgiliniz haricinde bir kadın size “sevgilim”, “aşkım” diyorsa bu kişinin Müberra olabilme ihtimali %99,9’dur 🙂 Tersi de terstir tabi, denk gelmeyin inşallah 🙂

Müberra da bir Box Set ile LR ailemin bir parçası olup, yaklaşık 1 sene boyunca hiçbirşey yapmayanlardan 🙂 Sevgi pıtırcığını çocukluğumdan beri tanırım. Üyeliğinin pasife düşmesine yakın bir telefonla herşeyi değiştiriverdi.

Çalışmaktan sıkılmayan, bahaneler ardına saklanmayan bir patroniçe, bir eş, bir anne, bir evlat.. Yolumuz uzun… Günü geldiğinde Ahlen’e gidilip o yıldız çakılacak ve firma girişinde fotoğrafın yerini alacak.

Derya Düll

Derya ile tanışmamız Bebek Yapım Bakım Onarım grubuna dayanıyor. Almanya’da yaşadığı için LR’ı ilk sorduklarımdan biri de Derya. Tarzını bildiğim için sorumu sorup, “Hayır, bilmiyorum” cevabını aldıktan sonrasında sustum 🙂

Bu susuş bana 1 sene sonrasında bir lider kazandırdı.

Yaklaşık 2 sene de şuanda kaçıncı ekibini kuruyor hatırlamıyorum bile. Durmadan çalışıyor, çabalıyor. LR’da kendi dünyasını yarattı. Bildiğim tek şey, hiç vazgeçmediği. Çünkü kendisinin de dediği gibi “ONUN VAZGEÇEMEYECEĞİ HAYALLERİ VAR.”

Hangi zorluklar karşımıza çıkarsa çıksın, biz bu hayallerimizden vazgeçmeyeceğiz. Çünkü kendimizden önce sevdiğimiz insanlar var.

İşimiz ve çalışma şeklimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak mı istiyorsunuz?

O zaman lütfen aşağıdaki iletişim formunu doldurun!

Siparis ve detaylı bilgi için lütfen iletisim formunu doldurun: